תנאי שימוש באתר

 

מדיניות פרטיות
הפרטיות של הגולשים באתר קומפוסט תולעים אדומות חשובה לנו מאוד!

מלבד כתובות אימייל, שהגולשים מספקים, כתוצאה משימוש בממשק התגובות באתר, או כתוצאה מפנייה ישירה אלינו במייל – לא נאספים פרטים אישיים נוספים של הגולשים באתר.
לעולם ובשום נסיבות לא נמכור, נסחור או נשתף כל מידע שהוא לגבי הגולשים באתר. כל מידע שהוא לגבי הגולשים יישמש רק לשם מתן מענה לגבי שאילתות/תגובות
החריגה היחידה מכלל זה תהיה בנוגע להזמנות מוצרים באתר מאחר ויש צורך למסור שם מלא וכתובת אי-מייל לחברת השילוח, על מנת שהמוצר יגיע ליעדו.

חל איסור על הספקים, באמצעות חוזה מחייב ביננו לבינם, על שימוש כלשהוא בפרטים הנמסרים להם. אנו בהחלט מעוניינים, שתיידעו אותנו (באמצעות אי-מייל), במידה ואחד או יותר מהסעיפים בהסכם מופר, אנו נדאג לפעול במהירות (ככל הנראה נסיים את ההתקשרות העסקית עם אותו ספק, שאמינותו מוטלת בספק).

חברת פייפאל (Paypal) תהיה אחראית על כל הרכישות שיבוצעו באתר, כך שלעולם לא תהיה לנו גישה לפרטים פיננסיים כלשהם של הלקוחות שלנו, כגון:פרטי כרטיסי אשראי, מספרי חשבון ואחרים. Paypal היא החברה המובילה בעולם בתחום העברת כספים און ליין ורוב האתרים משתמשים בה. היא מספקת משתמשת בטכנולוגיות אבטחת המידע המתקדמות בותר כיום, כך שהמידע הפיננסי שלך יהיה בטוח ביותר אצלה.
כאן המקום להזכיר, שאין צורך להקים חשבון משתמש ב-Paypal על מנת לבצע רכישות – רוב כרטיסי האשראי הנפוצים (קיימות גם אפשרויות תשלום נוספות) מתקבלים.

באתר שלנו לא נעשה שימוש ב-Cookies, אך אנו כן מציגים פרסומות וקישורים שעשויים להוביל לצד שלישי שכן משתמש בהם. משתמשים ב-Cookies האלה למטרות הצגת נתוני גלישה עבור מפרסמים. אין בעיה למנוע לגמרי את הגישה אליהם. המשתמש יכול לבצע זאת דרך הגדרות הבטיחות בדפדפן שלו.

אין אנו אחראים למדיניות התוכן באתרים אליהם אנו מפנים את הגולשים באמצעות קישורים, באמצעות פרסום, או כל דרך אחרת (כולל אתרים בבעלותנו).
כמו כן, אנא ודאו כי בדקתם את מדיניות האתרים אליהם הגעתם דרך הקישורים באתר שלנו.

זכויות יוצרים
כל התוכן הכתוב ורוב ערכי המדיה המוצגים באתר זה, הינם הנכס הבלעדי של "קומפוסט תוליעם אדומות". במידה ואתם מעוניינים להשתמש בחומר באתר, צרו איתנו קשר לפני בבקשה ונשמח לעזור לכם ככל שנוכל. במקרה של תמונות – יש לאשר כי אתם מתכוונים להשתמש בתמונות ולהשאיר לתצוגה את החתימה של האתר המוטבעת עליהן בנוסף קישור לאתר שלנו יתקבל בברכה, אך אין חובה לפעול כך.
אנו מאוד פעילים ברשת, בעיקר בתחום הקומפוסט וכבר תפסנו מספר אנשים מעתיקים תמונות מהתר ללא אישור, אז בבקשה אל תנסו אותנו – בעיקר לאור העובדה שאנו שמחים לחלוק (תחת התנאים שהוצגו לעיל).

ניתן להשתמש בכל מאמר (פוסט) רק במידה והתקבל אישור במפורש מאיתנו, ושם כותב המאמר וקישור אל האתר שלנו, משולבים בתוכו. נזכיר וב, אנו בודקים לגבי תוכן מועתק באופן שיגרתי (מאוד פשוט היום לבצע את זה), ופועלים בנחישות מול הפוגעים בזכויותנו שיתפסו.

כל שימוש באתר מחייב את המשתמש לפעול בהתאם למדיניות ולהנחיות הכתובות כאן. במידה ויש לכם שאלות נוספות בנוגע למדיניות האתר, או כל נושא אחר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

 Posted by at 12:32